تخفیف پاییزه
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

تزریق چربی- رمز جوانی بافت صورت و بدن در بهترین کلینیک زیبایی کشور

بسیاری از مردم انحنا و خطوط بدن را نشانه جذابیت بدنشان می‌دانند و اکثرا با به دست آوردن فرم خاصی از بدن اعتماد بنفس بیشتری خواهند داشت. آنان تزریق چربی را برای افزایش حجم و ظاهر صورت و دست، باسن، سینه و غیره انتخاب می‌کنند. کشور ما در بین 10 مقصد برتر جراحی زیبایی جهان قرار دارد. کلینیک آرین سیما که یکی از بهترین و مجهزترین کلینیک‌های زیبایی کشور است، جراحی تزریق چربی را با بالاترین کیفیت، کم‌ترین ریسک و قیمت مناسب به متقاضیان ارائه می‌کند. برای مشاوره‌ی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم دریافت مشاوره، در سریعترین زمان ممکن از خدمات ما بهره‌مند شوید.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

تزریق چربی، تمام آنچه باید بدانید

تزریق چربی به عنوان یک جراحی زیبایی بسیار رایج و شناخته شده است. تزریق چربی به افراد کمک می‌کند تا با استفاده از بافت چربی اضافه‌ی بدن خود، نواحی مدنظری را که دچار افتادگی، چین و چروک یا کمبود چربی (در قیاس با فرم ایده‌آلشان) شده است، پر کرده و به چهره‌ی شاداب و جوان و بدنی زیبا و خوش فرم دست یابند. در ادامه به جزییات بیشتری درباره‌ی عمل تزریق چربی می‌پردازیم.

به طور کلی تزریق چربی چه کاربردهایی دارد؟

تزریق چربی که با نام‌های پیوند چربی، انتقال چربی یا لیپوترنسفر نیز شناخته می‌شود، روشی است که به وسیله آن جراح چربی را از قسمت‌هایی از بدن شما که حاوی مقدار زیادی از این ماده است خارج می‌کند و متعاقباً آن را به قسمت‌هایی که ممکن است چربی به مقدار کافی وجود نداشته باشد، منتقل می‌کند. نواحی مورد استفاده‌ی این عمل که متقاضیان زیادی دارد به شرح زیر است:

 • تزریق چربی به دست‌ها
 • تزریق چربی به سینه‌ها
 • تزریق چربی به باسن
 • تزریق چربی به ران‌ها
 • تزریق چربی به صورت
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

چه کسانی کاندیدای خوبی برای پیوند چربی هستند؟

به طور کلی کسانی که به خاطر افزایش سن، بیماری، حوادث، عادت‌های غذایی نامناسب و… دچار چین و چروک، افتادگی و شل شدگی پوست در نواحی مختلف بدن شده، یا صرفا دنبال دستیابی به حالت چهره و فرم بدن مدنظرشان هستند می‌توانند از مزایای تزریق چربی بهره‌مند شوند. به طور جزئی‌تر می‌توان این افراد را به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

 • کسانی که نواحی صورتشان چین خورده و چروک است
 • هر فردی که مایل فرم‌دهی به صورت، زاویه‌سازی و مدلینگ صورت خود باشد
 • کسانی که می‌خواهند صورت و دست‌های خود را جوان‌تر کنند و یا می‌خواهند شکل بدن خود را تغییر دهند و به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسند، جای زخم را التیام دهند و فرورفتگی‌های بدن را پر کنند
 • کسانی که می‌خواهند سینه یا باسن خود را با روشی کم تهاجمی بزرگ‌تر کنند
تزریق چربی در کلینیک آرین سیما چگونه انجام می‌شود؟

به طور کلی روش تزریق چربی در کلینیک آرین سیما سه مرحله است: برداشت، تصفیه و تزریق

در مرحله‌ی اول همان طور که از نامش مشخص است، چربی از قسمتی از بدن شما (معمولاً شکم، ران‌ها و …) استخراج یا اصطلاحا برداشته می‌شود. این کار با استفاده از تکنیک‌های بادی جت یا لیپوماتیک انجام می‌گردد.
در مرحله‌ی دوم چربی استخراج شده خالص می‌شود.
در مرحله‌ی نهایی چربی فرآوری شده با دقت، با استفاده از سوزن‌های طراحی شده به محل انتخاب شده تزریق می شود.

انواع مختلف عمل تزریق چربی

همانطور که می‌دانید، جراحی تزریق چربی می‌تواند برای اهداف مختلفی انجام شود. انواع مختلفی از روش های تزریق چربی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت یا پیوند چربی روی صورت، چین و چروک‌های چهره را برطرف می‌کند. مانند خطوط خنده، خطوط اخم و چین و چروک‌های حاصل از بالا رفتن سن. در این جراحی می‌توان چربی مورد نیاز را از تعدادی از نقاط بدن متقاضی مانند شکم و ران‌ها استخراج کرده، سپس به صورت تزریق کرد. جای جوش، نواحی فرورفته‌ی صورت، لب‌ها و گونه‌ها نیز از جمله نواحی قابل درمان با این روش هستند. این روش برای فرم‌دهی و حجیم کردن نواحی صورت نیز قابل استفاده می‌باشد. مدلینگ و کانتورینگ صورت دیگر کاربردهای این عمل به شمار می‌روند.

فرم‌دهی و حجم‌دهی سینه همراه با تزریق چربی

این عمل زمانی اتفاق می‌افتد که سینه‌ها به تغییر شکل داشته باشند. تزریق چربی در طی جراحی ایمپلنت سینه انجام می‌شود. در شرایطی که بعد از جراحی ایمپلنت سینه، سینه‌ها کمی نامتقارن باشند، می توان این عدم تقارن را از طریق تزریق چربی برطرف کرد. این روش نتیجه‌ی خود را به شکل سینه‌هایی متقارن و با تغییر شکلی دائمی نشان می‌دهد که قطعاً خوشحالی و رضایتمندی متقاضی را به همراه خواهد داشت.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

لیفت/بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

آیا شما یکی از کسانی هستید که خواهان داشتن سینه‌هایی بزرگ‌تر و خوش فرم‌تر هستید؟ اگر جواب شما بلی است این روش با وجود تفاوت‌های اساسی، ممکن است بتواند جایگزینی برای ایمپلنت سینه برای شما باشد. در این روش چربی مستقیما به سینه‌ی بیمار تزریق می‌شود.

پیوند چربی برای بیماران مبتلا به سرطان سینه

بیماران مبتلا به سرطان سینه که لامپکتومی (روشی درمانی که بیمار را با بدشکلی سینه مواجه می‌کند) انجام داده‌اند، می‌توانند تا حد زیاد و قابل توجهی از این عمل سود ببرند. جراحی مذکور نواحی محل جراحی را پر می‌کند و بی‌نظمی کمتری در سینه‌ها برای بیمار باقی می‌گذارد. همچنین می‌توان از تزریق چربی برای بازسازی کامل سینه‌ها استفاده کرد که در آن بزرگ‌ کردن اساسی سایز سینه در نظر گرفته شده است. با این حال، باید در نظر داشت که ممکن است (احتمال کم) برای دستیابی به اثرات مطلوب، این روش چندین بار تکرار شود.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

تزریق چربی باسن

کاربرد این روش، برای کسانی است که خواهان برجسته‌تر کردن و گرد کردن باسن و پایین تنه هستند. در حالی که برخی ممکن است برای دستیابی به چنین نتیجه‌ای ایمپلنت را انتخاب کنند، برخی دیگر عمل زیبایی تزریق چربی روی باسن خود را ترجیح می‌دهند تا خوش فرم‌تر به نظر برسند. لیفت باسن با تزریق چربی معمولا به عنوان لیفت باسن برزیلی شناخته می‌شود.

جوانسازی دست با تزریق چربی

عمل زیبایی تزریق چربی به دست، مربوط به افزودن حجم مورد نظر و دلخواه به دستان و به منظور جوانسازی دست می‌باشد. با این حال، این تنها دلیلی نیست که از چنین روشی استفاده می‌شود. درمان نواحی چروکیده، پوشاندن رگ‌ها و تاندون‌های زیرین و بهبود کیفیت پوست را می‌توان از دیگر مواردی دانست که در آن، نیاز به جراحی جوان‌سازی دست با استفاده از تزریق چربی به دست است.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان تزریق چربی و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

عمل تزریق چربی چقدر طول می‌کشد؟

برداشت چربی حدود 1-2 ساعت طول می‌کشد، در حالی که تزریق چربی حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت زمان می‌برد. بنابراین بسته به میزان چربی، کل عمل می‌تواند از 1 تا 4 ساعت طول بکشد. در برخی موارد ممکن است لازم باشد، این کار چندین بار جهت کسب نتیجه‌ی مطلوب تکرار شود.

بعد از جراحی تزریق چربی چه انتظاری باید داشت؟

بسته به نواحی و میزان چربی برداشته شده، تزریق شده و هدف این عمل،دوره بهبودی و نقاهت شما از 7 تا 10 روز طول خواهد کشید. در این دوره باید از دستورات پزشک خود پیروی کنید. ممکن است از شما خواسته شود در این زمان فعالیت بدنی خود را کاهش دهید. علاوه بر این، بهتر است بعد از جراحی به یک رژیم غذایی پر کربوهیدرات پایبند باشید.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

کلینیک زیبایی آرین سیما یکی از معتبرترین مراکز انجام خدمات زیبایی-درمانی پوست و مو، بالاترین میزان رضایت در سال‌های اخیر را از مراجعین محترم و زیباجویان گرامی این کلینیک دریافت کرده و به انجام کلیه‌ی خدمات با هزینه‌ای مناسب و کیفیتی بی‌مثال در شهر تهران مفتخر است. برای دریافت هزینه‌ی تزریق چربی و دریافت مشاوره‌ی رایگان فرم زیر را پر کنید.

مزایا و معایب جراحی زیبایی تزریق چربی

از نظر مزایا، عمل های زیبایی تزریق چربی در مقایسه با روش‌های دیگر که اهداف مشابهی دارند، خطر و عوارض بسیار کمتری را به همراه دارند و درصد واکنش‌های آلرژیک به مواد خارجی را کاملا به صفر می‌رسانند. این مزایا به این دلیل است که چربی از بدن خود بیمار خارج شده و سپس به بدن او تزریق می‌شود، برخلاف سایر روش‌ها که نیاز به تزریق نوعی ماده خارجی وجود دارد.
علاوه بر این، نتایج نهایی فرآیند تزریق چربی طولانی مدت بوده و این عمل جراحی بی‌خطر است. این روش عمدتاً و به خصوص در زمانی که روی صورت بیمار انجام می‌پذیرد، یک روش غیرتهاجمی در نظر گرفته می‌شود. اگرچه مانند هر روش دیگری، تزریق چربی نیز معایب و کاستی‌های خاص خود را دارد. اولاً، این یک روش نسبتاً وقت گیر است. در مقایسه با دیگر روش‌ها در تزریق چربی به مدت زمان بیشتری نیاز است تا بافت چربی قبل از تزریق به بدن آماده شود. همچنین هزینه‌ی آن نسبتا بیشتر از روش‌های مشابه است. علاوه بر این، در مورد بزرگ کردن اعضای بدن، ممکن است برای دستیابی به ظاهر مطلوب ناحیه‌ی مورد نظر (اندازه‌ی سینه یا باسن) نیاز به جلسات متعدد باشد.

نتایج تزریق چربی تا کی دوام خواهند داشت؟

بعد از انجام جراحی تزریق چربی، می‌توانید انتظار داشته باشید نواحی مورد نظر که چربی به آن‌ها منتقل شده، نرم‌‌تر و پر‌تر به نظر رسد و ظاهری شاداب و جوان به شما ارائه دهد. حتی ممکن است خیلی زود متوجه بهبود یافتن بافت پوست شوید. بقای چربی و طول عمر نتایج آن به مهارت جراح، نحوه برداشت و تصفیه چربی و نحوه و محل تزریق آن بستگی دارد. انجام موفقیت آمیز عمل تزریق چربی نیاز به انجام شدن توسط پزشکی متخصص و با مهارت بر اساس تجربه و دانش تکنیک دارد. شما می توانید بهترین نتیجه را در کلینیک آرین سیما توسط بهترین پزشکان تجربه کنید.
هنگامی که تزریق چربی با موفقیت انجام شود، یک منبع خون جدید در بدن شما ایجاد شده و در نتیجه چربی منتقل شده تغذیه مورد نیاز برای بقا را دریافت می‌کند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، می‌توان گفت نتایج اغلب دائمی هستند.

برای داشتن عمل تزریق چربی موفق به چه نکاتی باید توجه کرد؟
 • متقاضیان تزریق چربی بهتر است سیگاری نباشند یا مشکل گردش خون نداشته باشند. در واقع، بسیار مهم است که در صورت مصرف سیگار یا داشتن مشکلات گردش خون قبل از انجام عمل زیبایی با جراح مد نظر مشورت کنید تا دستورالعمل‌های مورد نیاز پیش از جراحی را دریافت کنید
 • فردی که تحت چنین درمانی قرار می‌گیرد، باید دارای میزان چربی لازم برای استخراج و تزریق باشد
 • پس از جراحی، شما و مراقبتان دستورالعمل‌های دقیقی در مورد مراقبت‌های بعد از جراحی خود از مشاوران و کادر مجرب دریافت خواهید کرد، از جمله اطلاعاتی در مورد دوره بهبودی و نقاهت و … . برای کسب نتیجه‌ی مطلوب و کاهش ریسک دچار شدن به عوارض عمل حتما به مراقبت‌های ذکر شده توجه کنید
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

کلینیک زیبایی آرین سیما یکی از معتبرترین مراکز انجام خدمات زیبایی-درمانی پوست و مو، بالاترین میزان رضایت در سال‌های اخیر را از مراجعین محترم و زیباجویان گرامی این کلینیک دریافت کرده و به انجام کلیه‌ی خدمات با هزینه‌ای مناسب و کیفیتی بی‌مثال در شهر تهران مفتخر است. برای دریافت هزینه‌ی تزریق چربی و دریافت مشاوره‌ی رایگان فرم زیر را پر کنید.

آیا جای زخم و یا بخیه مشهودی بر بدن می ماند؟

تنها جای زخم باقی‌مانده از جراحی تزریق چربی همان جای زخمی است که در محل برداشتن چربی باقی می‌ماند. با این حال، جای زخم‌ باقی مانده بر بدن بسیار کم رنگ و کوچک است. معمولا در قسمت‌های پنهان بدن قرار دارد و به تدریج با بافت پوست شما ترکیب شده و تقریبا به طور کامل محو می‌شود.
جدا از جای زخم، تورم و کبودی در هفته‌ی اول کمی قابل توجه است. در هفته دوم کبودی برطرف می‌شود، اما همچنان کمی ورم در ناحیه‌ی عمل خواهید داشت. در بیشتر موارد بین روزهای هفتم و دهم پیشرفت زیادی وجود خواهد داشت و کبودی و ورم کاملا برطرف می‌شود.
هنگامی که تورم فروکش کرد، می‌توانید میزان واقعی تغییرات را درک کنید، اگرچه تورم به میزان خیلی کم، ممکن است برای مدتی باقی بماند.

درصد رضایت کسانی که عمل زیبایی تزریق چربی را انجام داده‌اند چقدر است؟

به عنوان یک روش کم تهاجمی، تزریق چربی به عنوان یک روش ایمن و موثر شناخته می‌شود. مطالعات نشان می‌دهد که 89 درصد افرادی که عمل تزریق چربی داشته‌اند، ابراز رضایتمندی کرده‌اند.

آیا جراحی تزریق چربی دردناک است؟

جراحی تزریق چربی دردناک نیست، زیرا پزشک پیش از استخراج و تزریق چربی، از بیهوشی استفاده می‌کند. با این حال، ممکن است پس از از بین رفتن اثر داروهای بی‌حسی تجویز شده، درد خفیف تا متوسط ​​را داشته باشید. این درد را می‌توان با مصرف داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک، کاملا کنترل کرد.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

کلینیک زیبایی آرین سیما یکی از معتبرترین مراکز انجام خدمات زیبایی-درمانی پوست و مو، بالاترین میزان رضایت در سال‌های اخیر را از مراجعین محترم و زیباجویان گرامی این کلینیک دریافت کرده و به انجام کلیه‌ی خدمات با هزینه‌ای مناسب و کیفیتی بی‌مثال در شهر تهران مفتخر است. برای دریافت هزینه‌ی تزریق چربی و دریافت مشاوره‌ی رایگان فرم زیر را پر کنید.

بهترین کلینیک زیبایی برای تزریق چربی

ایران پس از تبدیل شدن به کشوری با بیشترین تعداد جراحی بینی در جهان، اکنون به رتبه‌های بالا در تعداد انجام سایر عمل‌های زیبایی نیز دست یافته است. این تعداد در کنار درصد رضایت بالای افرادی که تزریق چربی داشته‌‌اند، نشانگر کیفیت بالای انجام این عمل در کشور ماست که آن را به مقصدی مطمئن برای انجام این گونه عمل‌های زیبایی با استاندارد و کیفیتی در بالاترین سطح ممکن تبدیل کرده است.

هزینه‌ی تزریق چربی

هزینه‌ی تزریق چربی بستگی به مقدار چربی مورد استفاده، ناحیه‌ی برداشت و تزریق چربی دارد. اما به طور کلی، تزریق چربی در ایران بسیار کمتر از سایر کشورها هزینه دارد. به عنوان مثال، در انگلستان، جراحی تزریق چربی بین 2000 تا 7000 پوند برای نواحی مختلف بدن هزینه دارد. در ایالات متحده، میانگین هزینه‌ی تزریق چربی سینه 6000 دلار است، در حالی که هزینه متوسط ​​تزریق چربی باسن به 8000 دلار می‌رسد. با توجه به سطح دانش، تجهیزات و تجربه‌ی بالای پزشکان در کشور، همچنین هزینه‌ی پایین‌تر آن، می‌توان گفت جراحی تزریق چربی در ایران کاملا مقرون به صرفه‌است. اگرچه این کیفیت را نمی‌توان در هر کلینیک و موسسه‌ای تجربه کرد. کلینیک تخصصی آرین سیما مفتخر است که با بهره‌مندی از بهترین پزشکان متخصص، ابزار پزشکی روز دنیا و تجربیاتی غرورانگیز در عمل تزریق چربی که نمونه‌های متعددی از آن برای قضاوت در اختیار متقاضیان تزریق چربی قرار می‌گیرد، در ازای دریافت هزینه‌ای مقرون به صرفه، بهترین خدمات تزریق چربی در کشور را به شما ارائه کند. جهت دریافت مشاوره و آگاهی از هزینه‌ی عمل تزریق چربی مدنظرتان فرم زیر را پر کرده یا با شماره‌های ما تماس حاصل کنید.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

کلینیک زیبایی آرین سیما یکی از معتبرترین مراکز انجام خدمات زیبایی-درمانی پوست و مو، بالاترین میزان رضایت در سال‌های اخیر را از مراجعین محترم و زیباجویان گرامی این کلینیک دریافت کرده و به انجام کلیه‌ی خدمات با هزینه‌ای مناسب و کیفیتی بی‌مثال در شهر تهران مفتخر است. برای دریافت هزینه‌ی تزریق چربی و دریافت مشاوره‌ی رایگان فرم زیر را پر کنید.

تیم جراحی آرین سیما همواره آماده‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات پزشکی برای شما دوستان عزیز می‌باشد.

اگر تصمیم به انجام تزریق چربی دارید، مطالعه‌ی مقاله‌ی بالا می‌تواند اطلاعات شما را در مورد جراحی پلک (تزریق چربی) تا حد زیادی افزایش دهد و به شما در انتخاب بهترین مرکز و پزشک برای انجام تزریق چربی در ایران کمک کند. در این مقاله توضیحات جامعی در مورد تزریق چربی و هزینه‌ی آن و بهره‌وری از بهترین پزشکان زیبایی ارائه دادیم.

Call Now Buttonمشاوره رایگان تلفنی کلیک کن!