تخفیف پاییزه
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان کاشت ابرو و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

مادلینگ

مدلینگ همان زاویه سازی و ایجاد تناسب بین اجزای صورت از طرق مختلف است که در آقایان و خانم ها در هرسنی انجام می شود. جالب است بدانید که با استفاده از لوازم آرایش می توان مادلینگ انجام داد اما اثر کوتاهی دارد که بعد از شسته شدن صورت از بین می روند پس باید بدنبال یک راه دایمی بود.

باتوجه به اینکه این روش یک روش غیرتهاجمی و اصولی می باشد و استقبال زیادی که بین خانم ها و آقایان وجود دارد می توان این روش را بهترین روش برای رفع عیوب ظاهری صورت و مادلینگ و کانتورینگ آن دانست.

مادلینگ و کانتورینگ صورت بیشتر در بازیگران، مدل های اینستاگرامی، خواننده ها و افرادی که قصد زیباسازی و رفع عیوب ظاهری صورت خود را دارند مورد  توجه قرار می گیرد. در این مقاله روش های انجام مادلینگ و کانتورینگ صورت مورد بحث قرار می گیرد.

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان کانتورینگ و مدلینگ صورت و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

(مشاوره رایگان حضوری در تهران)

مادلینگ

مدلینگ صورت

مدلینگ صورت مجموعه ای از روش های زیبایی برای خوش استایل کردن و حالت دادن به چهره است که صورت هر شخص توسط پزشک متخصص اسکن و مورد بررسی قرار می گیرد و باتوجه به نیازهایی که هر شخص برای زیباتر شدن و فرم دهی بهتردارد با نظر پزشک متخصص راهکارهایی برای رفع عیوب، مادلینگ و کانتورینگ صورت داده میشود. 

مدلینگ در آرین سیما

 برای فرم دهی و مدلینگ صورت خانم ها اگر غبغب یا لپ (بوکال) داشته باشند با ساکشن غبغب، زاویه سازی فک انجام می گیرد و با برداشتن لپ با یک جراحی ساده خط زیر گونه (کانتورینگ گونه) انجام می شود که کلا در عرض یک ساعت انجام شده هیچگونه اثری هم نمی گزارد.

مادلینگ در آرین سیما
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان کانتورینگ و مدلینگ صورت و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

(مشاوره رایگان حضوری در تهران)

انواع روش های مدلینگ

انواع روش های زاویه سازی صورت

روش های متعددی برای زاویه سازی فک و صورت و کانتورینگ چهره شما وجود دارد که در کلینیک تخصصی پوست و موی آرین سیما، پزشک، با در نظر گرفتن حالت صورت و گردن ،ویژگی های ظاهری، هدف شما و همچنین میزان حساسیت شما نسبت به وسایل عمل بهترین روش درمانی را انتخاب می کند این روش را می توان ازطریق تکنیک‌های مختلفی مانند بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، پروتز و لیفت با نخ انجام داد که در ادامه به مهمترین روش ها می پردازیم.عمل زاویه سازی فک را می‌توان با روش‌های مختلفی از جمله کوچک کردن فک، لاغر کردن صورت و بزرگ و برجسته کردن چانه و گونه از طریق تکنیک‌های مختلفی مانند بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، پروتز و لیفت با نخ انجام داد که در ادامه به مهمترین روش ها می پردازیم.

تزریق ژل
زاویه سازی با تزریق ژل:

تزریق ژل روشی غیرتهاجمی است. در این روش آناتومی صورت توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد و قسمت هایی که باید تزریق انجام شود، مشخص می شود. ماندگاری این روش بسته به نوع ژلی که استفاده می شود بین 6 تا 36 ماه است چون ژل‌ مصرفی در کلینیک آرین سیما حاوی اسید هیالورونیک هستند و اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد هیچ گونه عوارضی ندارد. البته نکته مثبت در موقتی بودن ژل اینست که کسانیکه برای اولین بار تزریق انجام می دهند و از نتیجه بدست آمده در چهره خود ناراضی هستند براحتی می توانند با استفاده از مواد تجزیه کننده صورت خودرا به حالت اول برگردانند.

زاویه سازی با تزریق چربی:

همانند تزریق ژل است با این تفاوت که در این روش چون از چربی خود  شخص برای حجم دهی استفاه می شود با بدن سازگاری دارد که این چربی ها با توجه به نظر پزشک معمولا از نواحی داخلی ران، شکم،باسن و گاهی از اطراف ناف برداشته می شوند.در این روش چربی ها با استفاده از دستگاهی بنام لیپوساکشن از بدن خارج می شوند و بعد از انجام دادن آنالیز روی چربی ها،  در قسمت های مورد نیاز تزریق می شوند این روش به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود و چندین سال ماندگاری دارد

 

زاویه سازی صورت با تزریق چربی
زاویه سازی صورت با بوتاکس
زاویه سازی صورت با بوتاکس

زاویه سازی صورت یکی از روش های پرکاربرد برای فرم دهی به صورت و مخصوصا انتخاب ایده آلی برای کسانی که فک مربعی شکل دارند می باشد به این صورت که با تزریق بوتاکس (سم بوتولینوم ) به عضله ماستر (عضله اصلی جویدن) فرم فک به صورت کشیده و دلخواه درمی آید. روشی سرپایی با بی حسی موضعی می باشد که اثرات آن یک هفته بعد از تزریق قابل مشاهده و ماندگاری آن بین 6 تا 18ماه می باشد.

زاویه سازی صورت با نخ

روشی غیرتهاجمی است که در مدت 30 دقیقه انجام می شود و اکثرا تا دو سال ماندگاری دارد در حالی که نخ ها بین 6 تا 8 ماه جذب می شوند. در این روش نخ های جذبی با استفاده از سوزن های مخصوص و نازک، در زیر پوست جاسازی شده و علاوه بربالا کشیدن پوست و لیفتینگ، با القای ساخت کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید، شادابی و جوانی را به چهره شما هدیه می دهد.

لیفت با نخ
درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان کانتورینگ و مدلینگ صورت و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

(مشاوره رایگان حضوری در تهران)

برخی از نمونه کار های کاشت ابرو
کاندید مناسب برای تزریق ژل

کاندید مناسب برای مدلینگ صورت با تزریق ژل و چربی

تزریق چربی یا ژل برای فرم دهی صورت برای کسانی که بخواهند زاویه فک مشخص ترو چانه تیزتری داشته باشند که در نتیجه چانه و زاویه فک در یک امتداد قرار می گیرد و همچنین کسانی که بخواهند خط گونه یا سیب گونه برجسته تری داشته باشند انجام می گیرد. به طور کلی کسانی که بخواهند ایرادهای صورت خود را برطرف کنند مانند کسانی که کنار شقیقه ها و زیرچشم خود گود رفتگی داشته و نیاز به پرتر شدن دارند، با تزریق چربی یا ژل این تغییرات انجام می گیرد. با یکبار تزریق چربی بین 20 تا 30 درصد آن برای همیشه باقی می ماند که کمک خواهد کرد که شما نیاز به دفعات تکرار نداشته باشید. در مواقعی که به عنوان مثال قرار است زیر یک چشم پر شود یا لب قرار است فرم بگیرد یا برای خط خنده، تزریق ژل گزینه خوبی است بدلیل اینکه گاهی شخص نمی تواند تورم دوهفته ای تزریق چربی را تحمل کند که در این صورت فرم دهی و مدلینگ با تزریق ژل انجام می شود و نهایتا اشخاصی که پوست اضافه در پلک بالا و پایین دارند یا پف یا چربی یا چروک زیر چشم دارند با یک جراحی ساده چربی ها بیرون کشیده شده و پوست اضافه برداشته می شود و هیچگونه ردی از جای بخیه نیز بجا نمی ماند.

مادلینگ بوکال

در این روش یک برش در ناحیه داخلی دهان ایجاد شده و چربی از این ناحیه به منظور کوچک کردن لپ ها و ظریف سازی صورت برداشته می شود. این روش در افراد با صورت گرد کاربرد دارد همچنین افرادی که صورت لاغر دارند می توانند از این روش برای استخوانی تر کردن انحنای صورت خود استفاده کنند. با برداشتن لپ با یک جراحی ساده خط زیرگونه(کانتورینگ) ایجاد شده که کلا در عرض یک ساعت این عمل انجام میشود و هیچگونه اثری باقی نمیماند.

مدلینگ بوکال
زاویه سازی فک

زاویه سازی فک و غبغب

افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی عضله زیر چانه شده اند از طریق لیپوساکشن، چربی های اضافی زیر چانه برداشته می شوند.

کسانی که صورتی کشیده و گرد و بدون حالت دارندکنار فکشون تزریق انجام شده و حالت قشنگی ایجاد می شود.

کسانی که چونه های صاف یا گرد دارند با برجسته سازی زیبایی خاصی پیدا کرده و همچنین اشخاصی که دارای شقیقه های گود هستند این قسمت ها  پر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای انجام این خدمات با بهترین کیفیت موجود، فرم زیر را تکمیل کنید.

سخن آخر

فرم دهی صورت آقایان با خانم ها متفاوت هست به طوری که آقایان چانه پهن تر و زاویه برجسته تری دارند و به کانتور و خط زیرگونه نیاز ندارند و فرم صورتشون کاملا با زاویه بخصوص پهنای صورت، بیشتر شده و زیبایی خاصی ایجاد می شود.

هرکسی براساس ایرادها و درخواست هایی که دارد می تواند عکس بفرستد تا بررسی شود و مشاهده شود چه کارهایی لازم دارد تا بتواند صورت خود را به فرم دهی و مدلینگ برساند

درخواست مشاوره رایگان و اعلام هزینه

برای مشاوره رایگان کانتورینگ و مدلینگ صورت و اعلام هزینه توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.

(مشاوره رایگان حضوری در تهران)

Call Now Buttonمشاوره رایگان تلفنی کلیک کن!