پیوند مو برای خانم ها | کلینیک آرین سیما

پیوند مو برای خانم ها

شروع ریزش مو در هر سنی میتواند یک رویداد ناخوشایندی برای هر شخصی باشد. مو تاثیرات بسیاری در زیبایی افراد دارد و اکثر افراد عاشق موهایشان هستند و نمیخواهند در گذر زمان شاهد کم و کمتر شدن آن ها شوند. در این مطلب به عمل کاشت مو برای خانم ها میپردازیم و روش های انجام کاشت مو را شرح می دهیم.

ریزش طبیعی مو

باید بپذیریم که روزانه چندیدن تار موی خود را به طور طبیعی از دست می دهیم و نگرانی و استرتس بابت ریختن تعداد بخصوصی مو بی مورد است. اما اگر شاهد کم پشت شدن تدریجی مو و افزایش ریزش ها شدیم میتوانیم بگوییم که اینجا نقطه شروع طاسی است.

ممکن است نا امید شوید اما درمان های زیادی برای جلوگیری از ادامه ریزش ها وجود دارد و در صورت تداوم نیز درمان هایی جهت بازگردانی موها توسط پزشک به شما معرفی می شود

ریزش مو در خانم ها

همانطور که گفتیم اکثر افراد عاشق موهایشان هستند و نمیخواهند آن ها را از دست بدهند زیرا در زیبایی چهره نقش بسیاری دارد. اما آیا نقش مو در زیبایی خانم ها و آقایان یکی است؟ خانم ها موهایشان را بیشتر دوست دارند یا آقایان؟ جواب مشخص است خانم ها.

ریزش مو در خانم ها نیز دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد از جمله عوامل وراثتی، تغزیه، آسیب های ناشی از سوختگی و زخم ها.

کاشت مو برای خانم ها

درمان ریزش موی خانم ها

بسته به نوع ریزش و دلیل آن درمان های متفاوتی وجود دارد. در مواردی که قسمتی از موی خانم ها با الگوی مردانه دچار ریزش شده باشد استفاده از موی مصنوعی راهی است که به دنبال تجربه کردن آن میروند. اما این یک راه دائمی و علمی نیست و روشی علمی که دائمی باشد کاشت موی طبیعی برای خانم ها است که با انجام آن موها به حالت طبیعی خود بازگردانده می شوند و رشد طبیعی خود را خواهند داشت.


نمونه کار کاشت مو


نمونه کار کاشت ابرو


نمونه کار تزریق ژل و بوتاکس

پیوند مو

کاشت مو یک عمل جراحی برای بدست آوردن مجدد موها است. روش های متنوعی برای انجام کاشت موی طبیعی وجود دارد که هرکدام بسته به نوع ریزش، وسعت طاسی و شرایط بانک مو توسط پزشک به بیمار معرفی می شوند.

پیوند مو خانم ها

همانطور که گفته شد خانم ها اهمیت بسیاری به موهای خود می دهند و داشتن موی پرپشت در زیبایی آن ها تاثیرات بسیاری دارد. اما اگر بنا به دلایلی موهای خانم ها شروع به ریزش کند آیا می توانند کاشت مو انجام دهند؟

امروزه کاشت مو طرفداران بسیاری پیدا کرده است. مراجعات خانم ها هم به کلینیک های کاشت مو هر روز بیشتر می شود. اما کاشت موی طبیعی در خانم ها با آقایان متفاوت است. مواردی وجود دارد که کاشت مو برای خانم ها عملابدون فایده است. در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم

ریزش مو به صورت منتشر در خانم ها

بسیاری از خانم ها که دچار ریزش مو می شوند این نوع ریزش را تجربه می کنند. در این نوع ریزش مو که برای خانم ها اتفاق می افتد موها از تمام نقاط سر شروع به ریزش می کنند و با الگوی مردانه ریزش مو متفاوت است. به همین دلیل کاشت مو در این خانم ها عملا بدون نتیجه خواهد بود زیرا اگر نقاط برداشت مو نیز شامل ریزش بوده باشند موهای کاشته شده بعد از مدتی ریخته می شوند.

مواردی که خانم ها پیوند مو می کنند

همانطور که گفتیم کاشت مو برای همه خانم ها سودمند نیست و باید بعد از بررسی ها توسط پزشک تصمیم نهایی گرفته شود. اما در مواردی که خانم ها از خط رویش موی خود ناراضی هستند و میخواهند پایین تر باشد و همچنین مواردی که به دلیل جای زخم و یا سوختگی دچار طاسی شده اند می توان با روش های کاشت مو FIT و FUT مورد درمان قرار گیرند.

تفاوت پیوند مو مردان و زنان

کاشت مو در خانم ها و آقایان با اینکه تکنیک و علم پزشکی یکسانی دارند اما تفاوت هایی نیز در روند انجام و همچنین نتایج و روش های کاشت مو باهم دارند. از جمله اینکه خانم ها اکثر علاقمند به کاشت موی بلند هستند و تمایلی به تراشیدن موهای خود برای انجام کاشت مو ندارند. همچنین در آقایان کاشت مو به روش BHT  در صورت نیاز انجام خواهد شد. کاشت موی طبیعی به روش BHT  روشی است که در صورت نداشتن بانک موی مناسب از موهای بدن برداشت می شود و در ناحیه طاسی کاشته می شود. این روش برای خانم ها قابل استفاده نیست.


واتساپ کاشت مو


پیج اینستاگرام آرین سیما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code