کاشت موی طبیعی

سن مناسب پیوند مو و ابرو طبیعی

یکی از مهم‌ترین مسائل درباره پیوند مو و ابرو طبیعی زمان و سن مناسب آن است. متوسط کاشت مو ۲۳ سال به بالا است. داشتن شرایط کاشت مو به سن ربطی ندارد و به ویژه در افرادی که ریزش موی آنها ژنتیکی است ممکن است خیلی زود مجبور باشند کاشت مو انجام دهند. البته به افراد بین سن ۱۸ تا ۲۵ توصیه می‌شود تا کامل شدن روند ریزش موها صبر کنند و پس از آن برای کاشت مو اقدام کنند.

در کاشت مو که از ناحیه پشت سر مو برای پیوند برداشته می‌شود، اگر ریزش مو هنوز کامل نشده باشد، ممکن است با برداشتن مو از آن ناحیه برای کاشت مو و پس از آن ریزش آن ناحیه فرد دچار مشکل شود. موها باید از بخشی از سر برداشته شوند که هرگز دچار ریزش نمی‌شوند.

سن مناسب پیوند مو

زمان مناسب برای کاشت مو و ابرو را می‌توان این گونه تعریف کرد که وقتی فاصله موها به خصوص روی سر از ۳ میلی متر بیشتر باشد، می‌توان میان آنها مو کاشت.

جدیدترین شیوه پیوند مو و ابرو

با پیشرفت‌هایی که هر روز در دنیا به وجود می‌آید، دیگر منطقی نیست برای ریختن موها و ابروها غصه بخورید و برای از دست دادن آنها غمگین شوید. فناوری شما را در داشتن یک زندگی راحت‌تر یاری می‌کند. اکنون در سال ۲۰۱۷ راه‌های زیادی برای حل طاسی و کچلی سر و کم پشت شدن موهای سر و حتی ابروها ایجاد شده است که بدون دردسر این مشکلات را به سادگی بر طرف می‌کنند.

سن مناسب کاشت مو

همیشه برای درمان ریزش موها راه‌هایی وجود داشته است. اما بیشتر آنها موقتی بودند، اما شیوه کاشت مو که این روزها انجام می‌شود درمان قطعی و دائمی است. کاشت مو به شیوه‌های مدرن امروزی نه تنها عوارضی ندارد، بلکه راحت، بدون درد و عوارض خاصی است و همین مزیت‌ها است که هر روز افراد زیادی را ترغیب به انجام عمل کاشت مو می‌کند. مهم‌ترین مزیت کاشت مو به شیوه‌های جدید طبیعی بودن آن است.

چه کسانی داوطلبان مناسب پیوند مو و ابرو طبیعی هستند؟

– مردانی که ریزش موی هورمونی و ژنتیکی دارند و به درجه‌های مختلفی از طاسی و کم پشتی موهایشان مبتلا هستند.

– همچنین زنان با ریزش موی هورمونی و ژنتیکی که گرفتار درجه‌های مختلف کم پشتی و طاسی هستند.

– زنانی که ریزش موی هورمونی و ژنتیکی دارند و در پشت سر تراکم موها خوب است و در جلوی سر و وسط سر موها کم پشت یا نازک هستند.

– زنان و مردانی که موهای ابروهای آنها کم پشت است.

– زنان و مردانی که در اثر بیماری‌های پوستی قسمتی از بدنشان دچار طاسی شده است.

– همچنین افرادی که به دلیل آسیب دیدگی و سوختگی موهایشان را از دست داده‌اند و کسانی که در اثر عمل لب شکری بخشی از

– ریش یا سبیل آنها دچار طاسی شده است.

– زنانی که بعد از گذر چند سال از تاتوی ابرو در آن ناحیه دچار کم پشتی شدید یا طاسی شده‌اند کاندید کاشت ابرو هستند.

– افرادی که قبلاً از روش‌های دیگر مانند Flap و FUT استفاده کرده‌اند، اما نتیجه لازم را دریافت نکرده‌اند.

– زنان و مردانی که به دلایلی مانند جای زخم و جوش و غیره بخشی از موهای خود را از دست داده‌‌اند.

– بهترین کار این است که پیش از هر اقدامی با پزشک متخصص مشورت کنید. برای این که بتوانید تصمیم درست را برای زمان کاشت مو و ابرو بگیرید، با مشاوران و متخصصان کلینیک پوست و مو آرین سیما تماس بگیرید. متخصصان این کلینیک مناسب‌ترین پیشنهادات و واقعیت‌ها را به شما خواهند گفت.

با توجه به روش های مختلف کاشت مو که در حال انجام است و احتمال نیاز این عمل جراحی به بخیه و حضور در اتاق عمل سن مناسب کاشت مو بهتر است از 25 سال به بالا باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code