لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون؟ کدامیک برای شما بهتر است؟

لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون؟ کدامیک برای شما بهتر است؟

اپیلاسیون همیشه محبوب بوده است و دلایل اصلی آن هم سریع و آسان بودن روند انجام و از همه مهمتر ارزانتر بودن آن می باشد. اما اشکالات و مشکلات عمده ای دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

لیزر موهای زائد جایگزین ساده ای برای اپیلاسیون سنتی می باشد و امروزه یکی از محبوبترین روشهای درمانی است که ما در کلینیک پوست و زیبایی آرین سیما به شما عزیزان ارائه میدهیم.

اما کدام یک برای شما مناسب است؟

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با نفوذ به پوست برای هدف قرار دادن ساقه مو و از بین بردن فولیکول کار می کند. موهای زائد شما به طور دائم از بین میروند. لیزر موهای زائد معمولا در 6 تا 8 جلسه انجام میشودو نتیجه آن از بین رفتن دائمی موهای زائد است.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

در هنگام انجام لیزر موهای زائد سوزش خفیف در ناحیه لیزر احساس می شود که در دستگاه های جدید با بکارگیری فناوری خنک کننده این مشکل تا حد زیادی رفع شده است.

آیا لیزر موهای زائد برای همه مناسب است؟

شاید خوانده باشید و یا از اطرافیان خود شنیده باشید که لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای تیره دارند و پوستهایی با رنگ روشن دارند بهتر است و برای افرادی که پوست تیره دارند یا موهایی با رنگ روشن دارند چندان موئر نیست. در حالی که این امر در برخی از دستگاه های قدیمی صادق است اما در دستگاه های جدیدتر با فناوری های پیشرقته تر این مسئله تا حد زیادی رفع شده است. اما ما توصیه میکنیم قبل از انجام لیزر مشاوره با پزشک متخصص پوست انجام شود.