بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

در این مطلب از وب سایت آرین سیما ویژگی هایی که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد باید داشته باشد را معرفی می کنیم

یک حس مشترک در بین تمام انسان ها احساس ناخوشایندی است که نسبت به موهای زائد بدن خود و یا اطرافیان دارند. همواره رهایی از دست این موها یک دغدغه مهم بوده و استفاده از روش های سنتی مانند تیغ، اپیلاسیون، مواد از بین برنده مو که به صورت پودر و یا کرم در بازار موجود هستند سخت و طاقت فرسا است.

به همین دلیل همه افرادی که این مشکلات را دارند به دنبال روشی دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستند.

در این مقاله از وبسایت کلینیک تخصصی زیبایی و کاشت مو آرین سیما به بررسی لیزر موهای زائد و همچنین بهترین دستگاه لیزر موهای زائد میپردازیم

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بهترین روش برای رهایی از دست موهای ناخواسته بدن می باشد. در این روش با استفاده از پرتوهای متمرکز نور فولیکول های مو را از بین میبرد. فولیکول ها بخشی کیسه مانند در داخل پوست هستند که موها داخل آن رشد می کنند. نور لیزر اینگونه عمل می کند که با برخورد به هر چیز تیره ای آن را می سوزاند لذا با حرارتی که به موی تیره رنگ در حال رشدی که داخل فولیکول است خود فولیکول نیز آسیب می بیند و از بین می رود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد تهران

مزایای لیزر موهای زائد

از دستگاه لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد بخش های مختلف بدن می توان استفاده کرد.

بیشترین نقاطی که مورد توجه قرار میگیرد و مراجعین بیشتری به کلینیک های لیزر موهای زائد دارد زیر بغل ها، ناحیه بیکینی، پاها، صورت و شکم است.

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد در مراکز و کلینیک های معتبر و بهداشتی میتواند نتایجی ماندگار به همراه داشته باشد. همچنین انجام لیزر میتواند به نسبت روش های سنتی بسیار سریعتر باشد و زمان کمتری را از فرد خواهد گرفت.

نگرانی های بسیاری وجود دارد نسبت به آسیب دیدن پوست در هنگام انجام لیزر موهای زائد که این موضوع با انتخاب یک مرکز معتبر لیزر موهای زائد و درمان توی=سط پزشک متخصص و کادر درمانی مجرب قابل حل بوده و نگرانی در این مورد بی دلیل است.

در مراکز و کلینیک های معتبر از دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود که این دستگاه های لیزر موهای زائد میتواند با تکنولوژی های جدیدی که دارند در انجام هرچه بهتر لیزر به شما کمک فراوانی کنند.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

درد ناشی از لیزر موهای زائد در افراد و در نواحی مختلف متفاوت است. ضخامت پوست هر ناحیه و میزان تحمل هر شخص میتواند معیار میزان درد لیزر باشد. از نظر اکثر افراد دردناکترین ناحیه پشت لب می باشد زیرا نسبت به نقاط دیگر پوست نازکتری دارد. باید بگوییم که این درد نیز در کمتر از 10 دقیقه به پایان می رسد.

در اینجا یک سوال دیگر پیش می آید که در انواع دستگاه های لیزر موهای زائد میزان درد برابر است؟ جواب منفی است. در دستگاه های جدید به دلیل دارا بودن سیستم های خنک کننده بسیار قوی این درد به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند.

قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر الکساندرایت

این دستگاه در حال حاضر در سراسر کشورهای جهان به عنوان بهترین و پرطرفدارترین دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه با دارا بودن قابلیت های فوق العاده ای مانند تنظیم طول موج و انرژی می تواند برای انواع پوست ها حتی پوست های تیره مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین سیستم کولینگ (خنک کننده) پرقدرت این دستگاه از سوزش پوست به هنگام لیزر جلوگیری کرده و انجام لیزر کاملا بدون درد خواهد بود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

تکنولوژی در زمینه ساخت دستگاه های پزشکی پیشرفت های چشمگیری داشته است. دستگاه های لیزر موهای زائد نیز با بهره گیری از مهندسی روز دنیا پیشرفت های قابل توجهی را داشته است و همه ساله بر قابلیت های این دستگاه ها افزوده میشود.

از مهمترین مواردی که باید قبل از انجام لیزر به آن دقت کرد مدل دستگاهی است که مورد استفاده قرار می گیرد و این در بهبود نتایج تاثیر بسیاری دارد.

در ایران و در کلینیک های مختلف از دستگاه های بسیار متنوعی استفاده می شود که در کنار این دستگاه نیز از کادر و اپراتور های مجرب و گاها بی تجربه استفاده می شود که در نهایت با توجه به این مسائل قیمت های متفاوتی برای انجام لیزر ارائه می شود.

مسلما انتخاب مراکز غیر مجاز و استفاده از دستگاه های قدیمی و غیر استاندارد با قیمت پایین نمی تواند نتایج قابل قبولی را بر جای بگذارد لذا واجب است که در انتخاب هایتان نهایت دقت را داشته باشید. در کلینیک پوست و موی آرین سیما جهت انجام لیزر موهای زائد از دستگاه الکساندرات کندلا استفاده می شود که توانسته است رضایت کامل مراجعین را به همراه داشته باشد.


واتساپ کاشت مو


پیج اینستاگرام آرین سیما