ارزانترین کاشت مو

پیوند مو ارزان | ارزان ترین روش پیوند مو

جراحی زیبایی به یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در دنیا و ایران تبدیل شده است. به طوری که روزانه در هر کلینیک زیبایی شاهد چندین عمل زیبایی هستیم. این جراحی ها هرکدام با توجه به نیاز بیمار زمان و تجهیزات خاص خود را لازم دارند که عوامل این چنینی در تعیین قیمت هر کدام تاثیرگذار است.

کاشت مو به عنوان یکی از اصلی ترین و نتیجه بخش ترین عمل های زیبایی است که در کلینیک های کاشت مو انجام می شود. در این مطلب از وبسایت کلینیک کاشت مو آرین سیما میخواهیم به عوامل تاثیرگذار در هزینه های کاشت مو بپردازیم.

کاشت موی ارزان

انواع عمل های زیبایی

عمل های زیبایی بسیار متنوع هستند و به چندین دسته تقسیم می شوند که مخاطب بسیاری از این عمل ها خانم ها هستند. منظور از واژه عمل زیبایی صرفا جراحی باز نیست و به هر اقدامی که در جهت ایجاد تغییر در ظاهر افراد است اشاره می کند. که شامل جراحی های باز زیبایی، کاشت مو، تناسب اندام و پیکرتراشی، انواع لیزرها، تزریق ژل و چربی و بوتاکس، جوانسازی و لیفت می باشند.

021-88876001

[email protected]

کلینیک کاشت مو

یکروزه | بدون درد | بدون بیهوشی

021-88876002

www.ariansima.com

هزینه عمل های زیبایی

همانطور که گفته شد متقاضیان اکثر عمل های زیبایی زنان هستند. به همین دلیل این فرصت برای بسیاری از سودجویان به وجود آمده است که با دریافت مبالغ پایین خدمات زیبایی را ارائه دهند.

از جمله مراکزی که به صورت غیر مجاز در حال انجام عمل های زیبایی هستند آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است که بدون داشتن دانش پزشکی بسیاری از عمل های زیبایی را که یقینا باید در محیط اتاق عمل و بهداشتی انجام شود را ارائه میدهند.

در مقابل افراد به دلیل پایین بودن هزینه ها این مراکز را ممکن ات انتخاب کنند. در حالی که درمان عوارض احتمالی ناشی از این عمل ها می تواند بسیار پرهزینه تر باشد.

هزینه های پیوند مو

کاشت مو با روش های ارزان

کاشت مو به دو دسته تقسیم میشود:

1-کاشت موی طبیعی سر (که در این مطلب به عنوان کاشت مو از آن نام می بریم)

2-کاشت ابروی طبیعی

پیوند مو:

پرطرفدارترین عمل زیبایی در میان آقایان کاشت مو و یا پیوند طبیعی مو است. کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که هرکدام نیازمند تکنیک و تجهیزات خاصی است. هرکدام از این روش ها نتایج، هزینه و مزایا و معایب خاص خود را دارند و برای هر فردی توسط پزشک متخصص پوست و مو مشخص می گردد.

پیوند ابرو:

کاشت ابرو نیز از برخی از روش های کاشت مو پیروی میکند و به کمک تجهیزات کاشت مو انجام می شود. متقاضیان اصلی آن خانم ها هستند و میتواند نتایج شگفت انگیزی بر چهره افراد داشته باشد.

پیوند مو ارزان

این که اولین سوال متقاضیان کاشت مو در جلسات مشاوره هزینه کاشت مو است امری طبیعی است. زیرا با توجه به مسائل  اقتصادی افراد برای یافتن مراکز ارزان کاشت مو تلاش می کنند.

اما کاشت مو ارزان به چه معناست؟ بنا به تجربیات ثابت شده است ارزان ترین کاشت مو کاشت مویی است که در مراکز معتبر و مجهز انجام میشود حتی اگر هزینه اولیه بالاتری نسبت به مراکز غیر مجاز داشته باشد. زیرا در صورت انجام کاشت مو با کیفیت پایین و توسط افراد غیر متخصص عوارض جبران ناپذیری میتواند گریبانگیر شما شود.

عوارض پیوند مو ارزان

کاشت مو در مراکز غیر مجاز و به دست افراد بدون تخصص پزشکی میتواند عوارضی همچون آسیب جدی به بانک مو، عفونت و کم تراکمی و ریزش موهای کاشته شده دارد.

این عوامل باعث شده اند که روزانه چندین مراجعه کننده جهت انجام ترمیم کاشت مو با بانک موهای آسیب دیده و غیر قابل استفاده به کلینیک های کاشت مو مراجعه کنند. و متاسفانه با توجه به آسیب هایی که به بانک مو وارد شده است نمیتوان اقدام خاصی را لحاظ کرد

ارزان ترین روش پیوند مو

همانطور که گفتیم ارزانترین روش کاشت مو در واقع بهترین و مدرن ترین روش کاشت مو است که با توجه به شرایط بیمار برای او توسط پزشک تجویز می شود. در کلینیک کاشت مو آرین سیما از روش super fue  جهت انجام کاشت مو استفاده می شود که بیشترین تراکم و طبیعی ترین خط رویش را برای بیمار حاصل می کند و با توجه به بهره گیری از ابزارهای پیشرفته کمترین آسیب به بانک موی افراد وارد می شود.


تصاویر کاشت مو طبیعی 11


کاشت مو ونک - دکتر کاشت مو


متخصص کاشت مو


دکتر کاشت مو


عکس کاشت مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code