مشاوره کاشت مو

مشاوره کاشت مو

مشاوره رایگان کاشت مو و ابرو

۸۸۸۷۶۰۰۱

کلینیک تخصصی کاشت ابرو آرین سیما ۸۸۸۷۶۰۰۱

مشاوره کاشت مو

کلینیک کاشت مو آرین سیما

کلینیک آرین سیما قبل از انجام هر عمل و اقدامی برای بیمار جلسه مشاوره برگزار می کند. جلسه مشاوره کاشت مو برای تمامی بیماران برگزار می شود. این جلسه برای برقراری ارتباط با بیمار ضروری است.

در جلسه مشاوره کاشت مو بیمار درخواست و هدف خود از کاشت مو را با پزشک در میان می گذارد.همچنین در این جلسه تراکم موهای پشت سر توسط پزشک سنجیده می شود. پزشک معاینه دقیقی را از وضعیت ضخامت مو و جنس و نوع موهای فرد و نیز منطقه خالی انجام می دهد.

در صورتی که بیمار در درجه اول طاسی باشد و فضای خالی سر وسعت کمی را داشته باشد می توان تراکم مناسبی را در ناحیه خالی سر ایجاد کرد. در مورد افراد با طاسی درجه بالاتر نیز می توان پوشش مناسبی را به ناحیه خالی سر داد. در کل هدف از پیوند مو و کاشت در این دو طیف افراد متفاوت است.

طی مشاوره ای که به بیمار داده می شود نتیجه کار بر اساس انتظار بیمار و و پتانسیل موجود در کاشت مو هر بیمار مشخص می شود. بنابراین انتظارات بیمار منطقی می شود. وقتی صحبت از منطقی شدن انتظارات و پتانسیل موجود می کنیم، منظورمان تبیین نتیجه حداکثری بر اساس شرایط پشت سر و یا همان بانک موی فرد . نیز وسعت منطقه خالی سربیمار می باشد.

مشاوره اولیه باعث می شود که بیمار به دورنمای صحیح کاشت مو را انجام دهد و حس رضایت داشته باشد.

یک مورد دیگر که در جلسه مشاوره مطرح می شود تشکیل نمای صورت است که مهمتر از تراکم موها است. موهایی که کاشته می شوند ریزش نخواهند داشت و دائمی هستند. رشد موهای کاشته شده طبیعی است. این موها همانند موهای دیگرتان قابلیت شستشو ، اصلاح و شانه شدن دارند.

کاشت مو آرین سیما , عکس قبل کاشت مو و نتیجه نهایی کاشت مو

فرم تماس با کلینیک آرین سیما

کلینیک تخصصی کاشت مو آرین سیما

آرین سیما کلینیک تخصصی پوست و مو  ، ارائه خدمات کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل و کاشت ابرو

برای تعیین وقت مشاوره کاشت مو و تعیین وقت ویزیت از طریق شماره های زیر اقدام کنید

88876001-2    ،      02187700880 (30 خط)

سایر خدمات کلینیک آرین سیما شامل جوانسازی پوست ، تزریق ژل ، لیزر مو و … می باشد.

با آرین سیما لذت خوب زیبایی را تجربه کنید…

جلسه مشاوره کاشت مو، الزام قبل از کاشت

در کلینیک تخصصی آرین سیما، در جلسه مشاوره هدف اول، برقراری ارتباط مناسب با بیمار است. بیمار در این جلسه، هدف و انتظار خود را از کاشت مو بیان می کند، سپس پزشک متخصص آرین سیما، بدون دریافت هیچ هزینه ای و کاملا رایگان! معاینه ای از تراکم موهای پشت سر، ضخامت و نوع موهای فرد و منطقه خالی سر انجام می دهد.

در این جلسات مشاوره، انتظارات بیماران با توجه به شرایط پشت سر ( بانک مو ) و وسعت فضای خالی سر، منطقی میگردد که حُسنِ این روند اصولی این است که باعث می شود ، فرد از کاشت موی خود رضایت کامل داشته باشد.

‎کلینیک تخصصی پوست و مو آرین سیما

آدرس: ونـک – ابـتــدای گـانـدی جـنـوبـی – ساختمان پزشکان 142 – طبقه 3 – واحد 34

جهت رزرو جلسه مشاوره حضوری با شماره های زیر تماس بگیرید

☎ 88876001
☎ 88876002
☎ 88799305
📱 09126457379

دکتر فاطمه یکه زارع متخصص کاشت مو و کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل در کلینیک آرین سیما

شما می توانید ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز دنبال کنید.

همین حالا با ما تماس بگیرید
لیزر موهای زائد