کاشت مو با تراکم بالا و رشد طبیعی

مو نقش پررنگی در زیبایی چهره دارد. به همین دلیل همیشه ترس و نگرانی از ریزش و طاسی در بین مردم به ویژه آقایان وجود دارد. روش های متفاوتی برای درمان طاسی پیشنهاد می شود اما موثرترین آن ها در مانی است به نام کاشت مو که در ادامه به بررسی آن می پردازیم

از مهمترین عوامل ریزش مو میتوان به وراثت، تغذیه، عوامل روحی و روانی و… اشاره کرد. که با توجه به این عوامل احتمال از دست دادن مو برای هر فردی وجود دارد.

سن مناسب کاشت مو 25 سال به بالا است!

 

تا حدود زیادی با پیشگیری و مشاوره های درست با متخصصین پوست و مو میتوان از بروز این مشکل جلوگیری کرد اما اگر به هر دلیلی در هر سنی قسمتی از موهای خود را از دست دادیم و به طاسی دچار شدیم جای نگرانی نیست و با مراجعه به کلینیک تخصصی کاشت مو میتوان بهبودی چشمگیری را مشاهده کرد و اعتماد به نفس سابق را بازگرداند

کاشت موی طبیعی

021-88876001

ariansimakasht@

کلینیـــک تخصصی کاشــت مــــــو

یکروزه | بدون درد | بدون بیهوشی

021-88876002

www.ariansima.com

چرا کاشت مو بهترین راه حل است؟

بنا به هر دلیلی در هر سنی از زندگی خود دچار طاسی شدید و بخشی از موهای خود را از دست دادید موثرترین راهکار برای بازگرداندن موهای شما کاشت موی طبیعی توسط کلینیک تخصصی کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص پیوند مو می باشد.

عمل پیوند طییعی مو در واقع یک روش جراحی برای بهبود طاسی و رفع کم پشتی قسمت هایی از سر که دچار ریزش شده اند است. در این روش از پیوند موی برداشته شده از بانک مو و سایر نواحی بدن به بخش های خالی از موی سر استفاده می شود و به لحاظ تکنیکی و با توجه به نیاز و شرایط مختلف از چندین روش برای این پیوند استفاده می شود. کاشت مو در مراکز مختلف به روش های مختلفی و با توجه به شرایط بیمار انجام می پذیرد. رایج ترین و موفق ترین روش های کاشت مو در ایران را در زیر آورده ایم. با ما همراه باشید…

روش های رایج کاشت مو

روش FIT

در این روش موها به صورت تک تک از قسمت بانک مو که معمولا پشت سر است برداشته میشود و موهای برداشته شده که گرافت نامیده می شود به نقاط طاسی منتقل می شود. این روش پیوند مو بدون هیچگونه خونریزی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میپذیرد و بیمار در تمام مراحل کاشت مو هوشیار بوده و میتواند با گوشی خود در فضای مجازی بگردد و یا فیلم مشاهده کند…! کاشت مو به روش FIT یکی از پرطرفدارترین روش ها در جهان است زیرا کمترین عوارض را دارد.

روش FUT

در این روش نوار باریکی از پوست سر جدا می شود و پس از جداسازی واحد های فولیکولی مو که شامل یک الی سه تار مو و پیازچه آن است به مناطق طاسی که روی آن توسط سوزن های مخصوص سوراخ هایی جهت کاشت ایجاد شده منتقل می شوند. مزایای این روش سریع بودن انجام کار است و معمولا در یک جلسه انجام می شود. همچنین تراکم مناسب تری نسبت به سایر روش ها خواهد داشت. اما باقی ماندن جای اسکار ناحیه برش از پشت سر، میتواند اصلی ترین عارضه این روش می باشد

کاشت مو

روش FUE

با توجه به پیشرفت های بسیار زیاد علم پزشکی و همچنین با کمک گرفتن از ابزار پزشکی بسیار دقیق بسیاری از عمل های پزشکی با کمترین ریسک و بالاترین درصد موفقیت در حال انجام هستند. در کاشت مو به روش FUE که از جدیدترین و بهترین روش ها در دنیا می باشد نیز از ابزارهای بسیار ظریفی جهت برداشت مو ها از بانک مو انجام می شود. با استفاده از این ابزار مدرن پس از کاشت کمترین آسیب به بانک مو می رسد و دوره نقاهت بسیار کمتری خواهد داشت. در کلینیک تخصصی پوست و موی آرین سیما از این روش جهت انجام هرچه بهتر و رسیدن به بهترین نتایج استفاده می شود.

روش BHT

در صورتی که بیمار از بانک موی مناسب برخوردار نباشد و یا پس از انجام یک بار کاشت مو به بانک موی او صدمه وارد شده است نیاز است که از نقاط دیگر بدن گرافت های قابل کاشت برداشت شود. این گرافت ها معمولا از ناحیه قفسه سینه بداشت می شوند که میتواند در افزایش تراکم کاشت مو و همچنین در کاشت های ترمیمی بسیار کمک کننده باشد.

روش SUT

در این روش نیز که جدیدترین روش عمل پیوند مو در دنیا می باشد تمامی مراحل برداشت گرافت های مو بدون دخالت دست انسان و با کمک گرفتن از ربات ها و دستگاه های مدرن انجام می شود.

کاشت مو در شهرهای مختلف ایران

کاشت مو در شهرهای ایران به ویژه مراکز استان ها در حال انجام است. علاوه بر تهران، کاشت مو در اصفهان ، کاشت مو در شیراز، مشهد و تبریز و سایر شهرهای بزرگ ایران طرفداران بسیاری دارد. اما نگرانی افراد متقاضی کاشت مو در این شهرها بابت کیفیت و دریافت نتایج قابل قبول از کاشت مو است. و مراکز کاشت مو مجهز و مدرن در شهر تهران که به دلیل بهره بردن از تجهیزات بروز دنیا و دانش متخصصان حاضر در این مراکز است که افراد ساکن سایر شهرها را راغب میکند جهت انجام کاشت مو به تهران سفر کنند.

مراقبت های بعد از انجام عمل پیوند مو

باید توجه داشته باشید 2 هفته اول بعد از انجام عمل بسیار حائز اهمیت است چون موهای کاشته شده بسیار سست هستند. و تا ایجاد استحکام و کامل شدن پیوند توسط بدن و ثابت شدن موها باید به صورت دقیق و کامل به توصیه های پزشک خود عمل کنید. موهای کاشته شده بعد از حدود 2 الی 6 هفته بعد از کاشت به دلیل شوک برداشت و کاشت مجدد ساقه خود را از دست می دهند و رشد مجدد آن ها از یک ماه بعد شروع می شود. با توجه به شرایط هر فرد زمان استراحت بعد از کاشت مو متفاوت است اما به طور کل از دو روز بعد از کاشت فعالیت های نرمال آغاز می شود. محدودیت هایی هم که میتوان به آنها اشاره کرد انجام ورزش های سنگین، زور زدن، شنا کردن و همچنین بلند کردن اجسام سنگین است.

توجه داشته باشید بعد از کاشت مو از نوشیدنی های شیرین و آبمیوه استفاده کنید. تا داروهای تزریقی به طور کامل از بدن شما دفع شوند. نکته بسیار مهم نحوه خوابیدن در شب اول بعد از کاشت مو است. زیرا در صورت خوابیدن عادی و درازکش سر دچار تورم می شود. هنگام خواب سعی کنید سر بالاتر از تنه قرار بگیرد. به عنوان مثال از 3 یا 4 بالشت در پشت خود استفاده کنید. داروهای تجویزی از پزشک متخصص خود را به طور منظم مصرف کنید. در صورت داشتن درد استفاده از مسکن و یا داروی خواب آور بلامانع است.

مواردی که حتما بعد از کاشت مو باید رعایت شوند

بخیه ها دوهفته بعد از انجام عمل کشیده می شوند.

از مصرف دخانیات و خوردن مشروب تا 3 هفته پرهیز کنید.

از تماس با ناحیه کاشته شده و بخیه ها تا 2 روز پرهیز کنید.

از بین دو ابرو پیشانی خود را به سمت شقیقه ها ماساژ دهید.

به روش خوابیدن دقت کنید.

تورم در قسمت پیشانی تا 5 روز اول بعد از کاشت می تواند طبیعی باشد و جای هیچ نگرانی نیست.

در اکثر موارد تا 3 هفته استفاده از کلاه ممنوع می باشد. ( در این باره با پزشک خود مشورت کنید)

فشار یا ضربه زدن بر روی ناحیه کاشته شده باعث لطمه خوردن به گرافت های کاشته شده می شود.

با استفاده از اسپری که از سرم شست و شو پر شده است روزانه ناحیه کاشته شده را بشویید.

یک روز پس از کاشت پانسمان را برداشته و اولین مرحله شست و شو را انجام دهید.

خون مردگی و خشکی پوست تا 2 هفته بعد از بین می روند. از کندن آنها با ناخن خودداری کنید.

چرا کلینیک آرین سیما را برای پیوند مو انتخاب کنیم؟

در کلینیک زیبایی آرین سیما خدماتی مانند کاشت ابرو، لیزر موهای زائد، میکرونیدلینگ، جوانسازی پوست و سایر خدمات زیبایی برای آقایان و بانوان انجام می شود.
بالاترین تراکم کاشت با روش های ترکیبی و نوین در دنیا | تجهیزات به روز در برداشت موی طبیعی بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی |تیم مجرب پزشکی با سابقه بیش از 14 سال | هزینه مناسب و عالی کاشت نسبت به سایر کلینیک ها | انجام عمل تنها در یک روز | بدون نیاز به مراقبت های خاص | گرافت های طبیعی با تعداد بالا

4 نظر در مورد “كلينيك كاشت مو | کاشت مو تهران | كاشت ابرو تهران;

  1. سلام و عرض ادب. بنده از تبریز قصد دارم برای کاشت مو مراجعه بکنم. آیا در یک روز قابل انجام است و در زمان برگشت به تبریز در هواپیما برای من مشکلی پیش نمی آید؟

    1. سلام روز بخیر. بله کاشت مو در یک جلسه انجام میشه و مشکلی بابت برگشت به شهرتون نخواهید داشت. اما توضیحات دقیق تر پس از معاینه توسط پزشک به شما ارائه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *